Colibri Instytut Urody

Redukcja cellulitu i ujędrnianie ciała

 • usuwanie cellulitu
 • redukcja tkanki tłuszczowej
 • ujędrnienie skóry

Zabiegi Venus Legacy są nieinwazyjne i bezbolesne, można je porównać do masażu rozgrzanym kamieniem.Końcówka zabiegowa jest przykładana do ciała, po czym okrężnymi ruchami przesuwana po skórze. Czujemy przy tym przyjemne ciepło. Temperatura w urządzeniu dostosowywana jest indywidualnie dla każdego pacjenta, urządzenie posiada system monitorowania temperatury tkanki w czasie rzeczywistym, aby umożliwić osiągnięcie optymalnych efektów zabiegowych. Zabieg powinien być wykonany w serii 6-8 zabiegów w odstępach tygodniowych.
Czas trwania zabiegu: 20 - 40 minut

Urządzenie Venus Legacy jest urządzeniem medycznym z certyfikacją FDA zapewniającą jego bezpieczeństwo a także skuteczność, Wykorzystuje ono technologię multipolarnej fali radiowej oraz system drenażu limfatycznego Varipuls, natomiast zastosowane w urządzeniu monitorowanie temperatury tkanki podczas zabiegu jest kluczowe dla jego skuteczności. Venus Legacy to sprawdzony sprzęt chętnie używany przez najlepszych specjalistów medycyny estetycznej (m.in. przez dr Ambroziaka).

Ciąża i laktacja, implanty metalowe, nowotwory (do 5 lat od zakończenia leczenia), infekcje.

Venus Legacy uda przód i tył: 300 zł
Venus Legacy brzuch: 250 zł
Venus Legacy pośladki: 250 zł
Venus Legacy ramiona (pelikany): 180 zł

Trwałe usuwanie owłosienia

Usuwanie owłosienia laserem diodowym polega na trwałym uszkodzeniu mieszka włosowego przy pomocy energii laserowej. W celu trwałego pozbycia się niechcianego owłosienia zabieg należy powtórzyć od 4 do 7 razy.

Epilacja laserem firmy FormatK jest wyjątkowo komfortowa, urządzenie posiada doskonały system chłodzenia i czytnik melaniny pozwalający dobrać odpowiednie parametry zabiegowe. Urządzenie posiada amerykański certyfikat FDA, który potwierdza jego bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów.

Okolicę którą chcemy poddać epilacji laserowej należy dokładnie ogolić dzień przed zabiegiem. Jeśli włosy były usuwane mechanicznie trzeba poczekać aż odrosną i wtedy dopiero można je zgolić i zastosować laser.

Ciąża, laktacja, stany zapalne, rumień, zioła i leki światłouczulające, skłonność do bliznowców, rumień, choroby autoimmunologiczne, skóra nie może być opalona ani podrażniona.

Łydki: 250 zł
Uda: 250 zł
Całe nogi: 450 zł
Przedramiona: 200 zł
Całe ręce: 300 zł
Pachy: 180 zł
Bikini: 250-300 zł
Brzuch: 250 zł
Klatka piersiowa: 250 zł

Lipoliza iniekcyjna

 • usuniesz niewielkie lokalne depozyty tkanki tłuszczowej opornej na odchudzanie z okolic brzucha, wewnętrznej strony ud, okolicy podpośladkowej, podwójnego podbródka, wewnętrznej strony kolan, karku

Zabieg lipolizy iniekcyjnej polega na redukcji lokalnych skupisk tkanki tłuszczowej poprzez dotkankowe iniekcje preparatów indukujących niszczenie adipocytów (komórek tłuszczowych). Preparaty zawierają głównie fosfatydylocholinę oraz dezoksycholan sodu. Fosfatydylocholina występuje w organiźmie jako główny składnik błon komórkowych oraz lipoprotein. Dla celów terapii pozyskiwana jest z lecytyny ziaren soi. Odgrywa ona dużą rolę w transporcie metabolicznym wewnątrz i zewnątrzkomórkowym. Preparat był stosowany już w latach 60-tych do usuwania z organizmu złogów miażdżycowych i zatorów tłuszczowych. Lipoliza polega na rozkładzie tłuszczów do glicerolu i kwasów tłuszczowych, które są następnie zużywane przez komórki w celach energetycznych.
Czas trwania zabiegu: 60 minut

Wiek poniżej 18 lat, ciąża, laktacja, infekcja, alergia na soję, niestabilna cukrzyca, niewydolność krążenia, ciążka uogólniona otyłość, immunosupresja, nowotwory, chemioterapia, niewydolność wątroby, niewydolność nerek, żylaki.

Lipoliza preparatem Liposhock - 10 ml: 260 zł

Elektrostymulacja Magneffio

 • rozbudowa tkanki mięśniowej, uzupełnienie treningu
 • spalanie tkanki tłuszczowej

Magneffio wykorzystuje najnowszą technologię fali elektromagnetycznej doprowadzając do wielokrotnego skurczu określonej partii mięśni (do 30 000) i budując je już od pierwszego zabiegu. Urządzenie posiada różne protokoły zabiegowe: budowanie mięśni, ujędrnianie, wyszczuplanie, wzmacnianie kręgosłupa.
Czas trwania zabiegu: 30 minut

Magneffio to profesjonalne urządzenie umożliwiające modelowanie ciała i rozbudowę mięśni brzucha, pośladków lub ud w bezpieczny i bezinwazyjny sposób. Celem zabiegów jest redukcja tkanki tłuszczowej wraz z budowaniem masy mięśniowej.

Rozrusznik serca, choroby serca (arytmia, zawał), choroby układu nerwowego (padaczka), duże nadciśnienie, metalowe implanty (endoprotezy stawów, zębów), ból niewiadomego pochodzenia, ciąża, stany zapalne, menstruacja, zmiany nowotworowe, gorączka, stany wyczerpania fizycznego i psychicznego, okolica głowy i klatki piersiowej.

1 partia Magneffio: 150 zł ( 130 zł w pakiecie 5 zab.)

Rytuały SPA

 • rozluźnienie mięśni
 • nawilżenie i odżywienie skóry ciała oraz usunięcie martwego naskórka
 • relaks i ukojenie dla zmysłów

Rytuał Spa rozpoczyna się aromatycznym peelingiem całego ciała, następnie aplikowana jest maska odżywcza, którą pozostawia się na 15 minut pod specjalną okluzją w celu zwiększenia absorpcji składników odżywczych. Na końcu wykonywany jest relaksujący masaż całego ciała.. Skóra po zabiegu jest gładka, jedwabista i odżywiona.
Czas trwania zabiegu: 90 minut

Rytuał arganowy: 280 zł
Rytuał truskawkowy: 280 zł
Rytuał złoty: 280 zł
Rytuał antycellulitowy: 300 zł

Usuwanie przebarwień i zmian naczyniowych

 • pozbędziesz się przebarwień hormonalnych, polekowych, posłonecznych plam soczewicowatych (starczych), ostudy, piegów, usuniesz drobne naczynka na twarzy i ciele

Przebarwienia: Promieniowanie świetlne emitowane przez IPL jest wybiórczo pochłaniane przez melaninę, podgrzewa komórki zawierające barwnik powodując ich rozkład i zniszczenie. Uszkodzone komórki ulegają usunięciu z organizmu. Reakcja ta powoduje znaczne ograniczenie nadprodukcji melaniny i redukcję liczby melanocytów. Dzięki zjawisku selektywnej fototermolizy uszkodzeniu ulegają jedynie komórki barwnikowe bez uszkodzenia tkanek okalających.
Naczynia: Intensywne impulsy świetlne są absorbowane przez hemoglobinę i ogrzewają obszar rozszerzonych naczyń. Ze względu na wzrost temperatury dochodzi do koagulacji białka i rozszerzone naczynia zostają zamknięte. Technologia IPL najlepiej sprawdza się w przypadku rumienia, drobnych naczyń oraz zmian naczyniowych powierzchownych, np. naczyniaków rubinowych. Dodatkowym efektem działania światła impulsowego jest zagęszczenie i pogrubienie skóry, co sprawia, że naczynka stają się pod nią mniej widoczne.
Zabieg należy powtórzyć ok. 4 razy w odstępach 2-tygodniowych
Czas trwania zabiegu: 60 minut

Zabiegi wykonywane są medycznym urządzeniem IPL Alpha firmy FormaTK stworzonym przez dr Shragę, jednego z twórców systemu IPL. Urządzenie to posiada amerykański certyfikat FDA, potwierdzający jego bezpieczeństwo oraz skuteczność

Ciąża, laktacja, stany zapalne, rumień, zioła i leki światłouczulające, skłonność do bliznowców, rumień, choroby autoimmunologiczne, skóra nie może być opalona ani podrażniona.

Usuwanie przebarwień twarz: 420 zł
Usuwanie przebarwień dekolt: 420 zł
Usuwanie przebarwień dłonie: 250 zł
Usuwanie zmian naczyniowych: 100 - 450 zł

Endermologia Primelle

 • Zredukujesz cellulit i obrzęki
 • Ujędrnisz skórę i pobudzisz ja do produkcji kolagenu i elastyny
 • Rozluźnisz mięśnie i uelastycznisz powięź

Masaż próżniowy polega na masażu specjalną głowicą wyposażoną w dwie rolki, które masują zassany do głowicy fałd skóry. Zabieg wykonywany jest w specjalnym kostiumie, aby nie dopuścić do uszkodzenia skóry. Czas trwania zabiegu: 60 minut

Zabiegi wykonywane są urządzeniem Primelle, które wykorzystuje wysokoobrotowa turbinę osiową wykonującą 17500 obr/minutę przy przepływie do 35 l/s i stałym zasysaniu o maks. ciśnieniu 650 mbar.

Ciąża i laktacja, nowotwory, menstruacja, choroby układu krwionośnego, limfatycznego i wydalniczego, przepukliny, cukrzyca, epilepsja, stan po operacjach

Endermologia Primelle 1 sesja: 150 zł
Endermologia pakiet 6 zabiegów: 130 zł/zabieg plus kostium gratis
Endermologia pakiet 10 zabiegów: 120 zł/zabieg plus kostium gratis
Kostium do zabiegu: 70 zł
Endermologia Primelle twarz: 80 zł

Manicure i pedicure SPA

 • zadbasz o paznokcie oraz skórę rąk i stóp
 • zrelaksujesz się
 • skorzystasz z profesjonalnej stylizacji paznokci w miłej atmosferze
 • Oszczędzisz czas - możesz zrobić w tym samym czasie zabieg pielęgnacyjny twarzy!

Zabieg składa się z kilku etapów: nawilżająca kąpiel, peeling, masaż, maska/parafina, .malowanie paznokci/hybryda/żel

Nasz gabinet manicure/pedicure wyposażony jest w profesjonalny fotel do pedicure, brodzik z masażerem, frezarkę oraz autoklaw medyczny do sterylizacji zapewniający najwyższe bezpieczeństwo zabiegów. Wszystkie narzędzia które nie są poddawane sterylizacji są jednorazowe. Pracujemy na preparatach firmy Semilac oraz Neonail.

Manicure klasyczny (manicure, malowanie paznokci, maska): 80 zł
Pedicure klasyczny (kąpiel, pedicure, malowanie paznokci): 110 zł
Manicure hybryda: 110 zł
Manicure żel: 120 zł
Pedicure hybrydowy: 150 zł
Parafina na dłonie: 40 zł

Zarezerwuj wizytę

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na korzystanie z ciasteczek.