Colibri Instytut Urody

O COLIBRI

Nazywam się Małgorzata Karnicka i jestem dyplomowanym kosmetologiem. Chcę dzielić się fascynującą wiedzą o skórze i pięknie ludzkiego ciała, którą zdobyłam na uczelni, jak i na wielu sympozjach i szkoleniach. Kosmetologia bowiem jest bardzo obszerną dziedziną nauki, obejmującą, oprócz samej kosmetyki, także szeroką wiedzę z zakresu anatomii, alergologii, onkologii, dermatologii, a nawet inżynierii genetycznej.

COLIBRI Instytut Urody, który stworzyłam, to miejsce, w którym Kobieta w każdym wieku będzie czuła się komfortowo i bezpiecznie. W pięknych, przytulnych wnętrzach otrzyma profesjonalną poradę i skorzysta z najlepszych zabiegów kosmetologicznych. Jestem zwolenniczką łagodnego obchodzenia się ze skórą i własnym ciałem oraz korzystania z bezpiecznych technologii i urządzeń stymulujących, które pozwalają zwiększyć nasz naturalny potencjał piękna i młodości. Komponując ofertę zabiegową wybierałam kosmeceutyki zawierające najbardziej aktywne dostępne składniki, których skuteczność poparta jest wieloma badaniami naukowymi.

W COLIBRI na uwagę zasługuje także oddzielona strefa masaży, która zapewni naszym Gościom relaks i wytchnienie. Salony masażu wyposażone są w wysokiej jakości łóżka i materace SPA, a do zabiegów wykorzystujemy jedynie naturalne preparaty z dodatkiem olejków aromaterapeutycznych. Posiadamy również gabinet masażu dla par.

Wraz z moim profesjonalnym i miłym zespołem zapraszam Państwa serdecznie na spotkanie w COLIBRI.

Mimo niewielkich rozmiarów, moc kolibra jest zdumiewająca. Kiedy wpuszczamy go do naszej świadomości, życie staje się innym światem, pełnym zmysłowych rozkoszy. Zaczynamy żyć nie tylko dla obowiązków, poznajemy piękno, czujemy i potrafimy radować się z otaczających nas drobiazgów. Więc jeśli z jakiegoś powodu zamknąłeś swoje serce, nie możesz odnaleźć ścieżki, koliber da ci znać, że nadszedł czas na zmiany.

Aniela Frank

Zapraszamy

Zarezerwuj wizytę

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na korzystanie z ciasteczek.